kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: Sunday Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Też uważasz, że warto walczyć o bardziej #eko świat? Przekonaj się, ile możesz zmienić, pracując w Sunday! Efekty naszej pracy cieszą zarówno nas, jak i ponad 22 000 zadowolonych Klientów.

Realizujmy wspólnie wielkie projekty! Dążymy do bycia TOP 1 w branży OZE, w której na ten moment zajmujemy zaszczytne drugie miejsce. W ciągu 6 lat z małej firmy, rozwinęliśmy się do organizacji, liczącej około 500 ekspertów! MOC zielonej energii od Sunday to już ponad 110MW. Słońce jest naszym paliwem.

Za co docenisz naszą firmę? Mamy nadzieję, że pokochasz pracę u nas i poczujesz się jak u siebie. Każdy dzień przepełniony jest z jednej strony profesjonalizmem, z drugiej dobrym humorem. Wierzymy, że razem osiągniemy więcej, dlatego możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera oraz kolegów i koleżanek z zespołu.

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC! Aplikuj!

#WeGivePower

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Tworzenie i dodawanie ogłoszeń o pracę
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, w tym Direct Search oraz Social Media
  • Selekcja/ analiza CV
  • Scanning telefoniczny
  • Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
  • Dbanie o efektywność, płynność i jakość procesów, aby na czas realizować zgłoszone potrzeby rekrutacyjne
Oczekujemy:
  • Minimum pół roku doświadczenia w Miękkim HR
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki humanistyczne lub w trakcie studiów zaocznych)
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacja pracy
  • Wysokiego poziomu zaangażowania i pozytywnej energii
  • Umiejętności niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży OZE
Oferujemy:
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy- liczą się przede wszystkim Twoje chęci :)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy+ premii
  • Elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa zlecenie (sam decydujesz!)
  • Wsparcie HRBP
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki zdrowotnej
  • Paczki świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy
  • Zatrudnienie w jednej z TOP3 firm branży fotowoltaicznej