kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Lekarskich

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Lekarskich
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów rekrutacji lekarskich
  • aktywny sourcing kandydatów (aktywnych i pasywnych)
  • bieżąca współpraca z hiring managerami
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami
  • poszukiwanie nowych metod dotarcia do kandydatów
Nasze wymagania:
  • studiujesz niestacjonarnie lub masz ten etap już za sobą (mile widziane kierunki takie jak Psychologia Biznesu, Zarządzanie, Socjologia lub inne nauki społeczne)
  • możesz pochwalić się min. pół rocznym doświadczeniem w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w Contact Center na linii wychodzącej),
  • skupiasz się na realizacji wyznaczonych celów - szukasz sposobów, a nie powodów
  • posiadasz doświadczenie w pracy z systemem CRM lub ATS (mile widziany eRecruiter)
  • w codziennej pracy opisują Cię słowa: inicjatywa, szczerość i teamwork
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (OD ZARAZ)
  • system premiowy uzależniony od Twoich i zespołu osiągnięć
  • wsparcie buddy’ego podczas onboardingu
  • tryb pracy hybrydowej – 90% zdalna, 10% biuro
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • współpracę w zespole „grającym do jednej bramki”
  • szkolenia z zaawansowanego logicznego sourcingu (boolean search, X-ray search, direct mailing i cold calling)
  • inwestycję w Twój rozwój poprzez szkolenia i warsztaty (stacjonarne i on-line)
  • comiesięczne dofinansowanie do Platformy Benefitowej (Empik, Decathlon, WyjątkowyPrezent i inne)
  • bezpłatny pakiet medyczno-sportowy, a w nim opieka medyczną od pierwszych dni pracy oraz 2 wejścia w tygodniu w ramach karty Medicover Sport