kandydatów

Etat Doradca / Doradczyni ds. dużych przedsiębiorstw

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie na podstawie UoP
  • Samochód służbowy za skuteczną sprzedaż
  • Szkolenia produktowe
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Przejrzysta ścieżka kariery
  • Oferta benefitów socjalnych
Zadbamy o Twój rozwóji kompetencje!

Doradca(-czyni) ds. dużych przedsiębiorstw

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASJ/011/0223

Do naszego oddziału korporacyjnego w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 174 poszukujemy profesjonalnego doradcy, który dołączy do zespołu doświadczonych doradców opiekujących się portfelem mazowieckich klientów korporacyjnych. Chcemy zaproponować Ci opiekę nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami powyżej 50 mln obrotu.

Twoje zadania:

  • opieka nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami powyżej 50 mln obrotu,
  • pozyskiwanie klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw i podejmowanie działań zapewniających korzystną współpracę,
  • dokonywanie oceny potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii działania,
  • zwiększanie cross-sellingu w grupie mBanku,
  • współpracę z analitykiem sprzedażowym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad portfelem klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw lub MSP - minimum 3 lata,
  • wiedza z zakresu ekonomii, gospodarki oraz produktów bankowych,
  • znajomość rynku lokalnego oraz technik sprzedaży i negocjacji,
  • znajomość zasad finansowania transakcji handlowych, przepisów przeciwdziałania praniu pieniędzy, prawa bankowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne).

Mamy dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • samochód służbowy,
  • przejrzysty system wynagradzania, bonus roczny oraz system premiowy,
  • pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie),
  • wsparcie merytoryczne ekspertów produktowych,
  • możliwość udziału w programach rozwojowych,
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linedin Learning, platformy językowej,
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.
Jeśli nie prowadzisz działalności, chętnie pomożemy w jej założeniu.Zapraszamy tutaj: www://firmowi.pl/pierwsze-kroki/audio