kandydatów

Etat Kierowca TAXI - kobiety dla kobiet

Firma: ALEDRIVE miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7991373, z dnia 2023-02-16

ALEDRIVE

ALEDRIVE to jedyna tego typu usługa przewozu osób na rynku. Jej wyjątkowość wynika z faktu, że kierowcami są wyłącznie kobiety.

Chcemy zapewnić kobietom dostęp do zawodu kierowcy, zapewnić im środowisko, w którym poczują się dobrze i pewnie. ALEDRIVE to nie tylko praca, to społeczność, którą chcemy budować razem z Tobą!

Dołącz do społeczności ALEDRIVE, odbierz NOWY samochód i pracuj w Warszawie.

Kierowca TAXI - kobiety dla kobiet

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B - czynne oznacza, że regularnie kierujesz samochodem i nie przerażają Cię warszawskie korki :)
  • Niekaralność

Oferujemy

  • Kompleksowe przeprowadzenie Cię przez proces rekrutacji, umów, badań – od A do Z,
  • Nowy samochód typu crossover (YARIS CROSS), również do użytku prywatnego, hybryda z automatyczną skrzynią biegów i niskim spalaniem
  • Pracę na terenie Warszawy, w dogodnych godzinach - pracujesz, kiedy chcesz i to od Ciebie zależy ile zarobisz
  • Cotygodniowe rozliczenia,
  • System premii i benefitów
  • Kursy doskonalenia technik jazdy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-02-2023
Wyświetleń: 52