kandydatów

Etat Specjalista ds. Wsparcia Działu Serwisu

Firma: ForManWay miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay - autoryzowany dystrybutor silników, wykorzystywanych min.: w przemyśle, budownictwie, rolnictwie oraz transporcie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Działu Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 24/2023
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji serwisu
  • Umawianie spotkań, organizowanie serwisów, optymalizacja pracy Serwisantów
  • Stała współpraca z Klientami oraz pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych
  • Zamawianie, wydawanie części, przygotowywanie raportów
  • Czytanie dokumentacji technicznej i przekazywanie informacji Technikom
  • Współpraca z Działem Części oraz Działem Silników
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie zawodowe, mile widziane wyższe techniczne (specjalizacja: Elektromechanika, Elektronika, Budowa maszyn)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza techniczna dotycząca silników diesel oraz gazowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2) – umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
Firma oferuje:
  • Umowa o pracę
  • Pracę w biurze w godzinach 8 - 16
  • Szkolenia w kraju i zagranicą (Niemcy, Anglia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie zależne od wyników
  • Dodatkowe benefity: np. bon świąteczny, ryczałt na paliwo
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.