kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Euroser Dairy Group miejsce pracy: Warszawa

EUROSER Dairy Group to istniejąca od ponad 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 14 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

Nasza misja to ciągły rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na miarę potrzeb, w związku z tym do naszego zespołu poszukujemy Księgowej.

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Twój zakres obowiązków
  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującym planem kont,
  • kontrola sald i rozrachunków,
  • kontrola rozliczeń VAT: w zakresie zgodności z przepisami ustawy otrzymanych faktur, weryfikacji zapisów w rejestrach, sporządzania jpk,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, VAT-UE, VAT-REF) oraz prowadzenie rejestrów VAT,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów i kontroli skarbowych.
Nasze wymagania
  • wykształcenie ekonomiczne – księgowość, finanse i rachunkowość,
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT) i przepisów ustawy o rachunkowości oraz umiejętność praktycznego stosowania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • min. 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • pogodne usposobienie i komunikatywność.
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń medycznych VIP
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie karty multisport
  • możliwość udziału w szkoleniach językowych
  • biuro w dogodnej lokalizacji (blisko centrum) – w pobliżu linia tramwajowa, SKM, pętla autobusowa, P&R
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez EUROSER Dairy Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Sp. k. z siedzibą w Warszawie."