kandydatów

Etat Kucharz (49 op)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku miejsce pracy: Karczew

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Kucharz (49 op)
Miejsce pracy: Karczew
Numer: StPr/23/0105
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad przechowywania żywności.Danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich informacji na temat braków magazynowych, potrzebie zamówień produktów oraz innych problemów jakie mogą utrudnić czy uniemożliwić prawidłowe wykonanie obowiązków służbowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: hindi (hinduski), w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Język hindi jest wymagany ponieważ przełożony rozmawia w tym języku.Doświadczenie na podobnym stanowisku min rok

Miejsce pracy:

Karczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku