kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Rejonowa Policji Warszawa II miejsce pracy: Warszawa

Komenda Rejonowa Policji Warszawa II
Komendant Rejonowy Policji Warszawa II poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 116212

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu, - kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientami, - wysiłek fizyczny, - sztuczne i naturalne oświetlenie, - wymuszona pozycja ciała, - brak windy osobowej,-bariery architektoniczne - w budynku brak jest windy, - brak podjazdów wewnątrz budynku.

Zakres zadań

  • gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie zasobu archiwalnego KP Warszawa Wilanów
  • udzielanie informacji uprawnionym podmiotom w ramach prowadzonych kwerend na podstawie zasobu archiwalnego KP Warszawa Wilanów
  • opracowywanie materiałów analityczno - sprawozdawczych z obszaru prowadzonych zagadnień archiwalnych
  • prowadzenie rejestru udostępniania akt archiwalnych oraz rejestru spisu akt przekazania

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • znajomość pracy na komputerze i aplikacji komputerowych
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność dokonywania analizy materiałów sprawy
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "ściśle tajne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzjącego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w pracy archiwalnej
  • znajomość przepisów prawa w zakresie spraw archiwalnych