Etat Inżynier ds. Rozwoju Platform i Aplikacji Telewizyjnych

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Inżynier ds. Rozwoju Platform i Aplikacji Telewizyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Udział w opracowaniu założeń technicznych oraz rozwoju platformy telewizyjnej.
  • Diagnozowanie problemów technicznych i optymalizacja wydajności systemów.
  • Współpraca z klientem biznesowym w procesie definiowania wymagań i specyfikacji rozwoju platformy telewizyjnej.
  • Współpraca techniczna z dostawcami platformy telewizyjnej oraz systemów wspomagających.
  • Testowanie usług telewizyjnych

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz dobrą znajomość jednego lub kilku obszarów:
    • Bazy danych, w szczególności Postgress;
    • OpenStack i Ceph, Elasticsearch;
    • Swagger, OpenApi, Postman;
    • Architektura systemów informatycznych bazująca na mikroserwisach / kontenerach;
    • Systemy wysokiej dostępności z georedundancją;
    • Aplikacje „webowe”, technologie HTML5, JS oraz technologie odtwarzania zaszyfrowanych (DRM) treści strumieniowanych (DASH, HLS) w przeglądarkach webowych;
    • Aplikacje wideo na urządzenia mobilne i STB (m.in. Android, Android TV, iOS, AppleTV, Chromecast, Linux) oraz zagadnienia związane z odtwarzaniem treści strumieniowanych.
  • Znasz technologie sieciowe i środowiska Linux.
  • Znasz techniki i narzędzia wspomagające analizę awaryjności systemów i aplikacji.
  • Potrafisz budować środowiska testowe i posiadasz znajomość zagadnień związanych z testowaniem systemów, API REST oraz aplikacji.
  • Lubisz pracę w zespole, także w środowisku międzynarodowym.
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (współpraca z dostawcami, materiały techniczne).
  • Masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (informatyka, telekomunikacja).
Mile nas zaskoczysz, jeśli posiadasz doświadczenie:
  • w pracy z klientami biznesowymi i umiejętność przełożenia wymagań na rozwiązania techniczne.
  • w projektowaniu rozproszonych, wysokodostępnych i wysokowydajnych platform usługowych.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny