Etat Specjalista ds. Komunikacji / Montażysta Materiałów filmowych i fotograficznych

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Specjalista ds. Komunikacji / Montażysta Materiałów filmowych i fotograficznych
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie fotorelacji, montaż materiałów multimedialnych do mediów społecznościowych Caritas Polska, w tym obsługa i optymalizacja pozycjonowania materiałów video (m.in. vlogów, reels, shorts)
  • Montaże, produkcje, post-produkcje materiałów promocyjnych Caritas
  • Możliwość udziału w delegacjach krajowych i zagranicznych do krajów, gdzie jest udzielana  pomoc przez Caritas Polska

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze produkcji i postprodukcji mediów (operator kamery, montaże)
  • Dobra znajomość programów Adobe (Premiere Pro, After Effects, Photoshop)
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność projektowania kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter itp.)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, skuteczność w działaniu, nastawienie na osiągniecie celu
  • Chęć do zaangażowania się w dynamiczny rozwój organizacji

Mile widziane:

  • ZnajomośćIllustrator’a oraz Adobe Lightroom
  • Portfolio projektów wizualnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę lub możliwość pracy na umowę na zlecenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem
  • Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym
  • Pracę w biurze w dogodnej lokalizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w największej w Polsce organizacji charytatywnej