kandydatów

Etat Koordynator ds. Pozyskiwania Środków Unijnych

Firma: GRUPA MARTIN Sp. z o.o. miejsce pracy: Łochów

GRUPA MARTIN SP. Z O.O.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. Pozyskiwania Środków Unijnych
Miejsce pracy: Łochów
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie kompletnych wniosków o dofinansowanie jak również przygotowywanie niezbędnych materiałów w zakresie przygotowywanego wniosku
  • Wsparcie i bieżący kontakt z klientami na etapie definiowania projektu, jak i w jego trakcie
  • Wyszukiwanie dostępnych źródeł finansowania dla projektów
  • Wsparcie w opracowywaniu analiz w zakresie realizowanych projektów ze środków UE
  • Inne prace zlecone przez przełożonego/ pracodawcę
Wymagania:
  • Poparte sukcesami doświadczenie w opracowywaniu kompletnych wniosków o dofinansowanie wraz z niezbędną dokumentacją do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i/lub Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i Instytucji Pośredniczących w ramach RPO - min. 3 wnioski
  • Bardzo dobra znajomość zasad przygotowania dokumentacji projektowej, w tym dla projektów inwestycyjnych tj. infrastruktury budowlanej, nowych technologii
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe