kandydatów

Etat Manager sprzedaży

Firma: BLACKCARS miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8016501, z dnia 2023-02-24

BLACKCARS

BLACKCARS - Wypożyczalnia aut klasy premium w Warszawie.

Zapewniamy dostęp do bogatej floty różnorodnych samochodów klasy premium. Oferujemy również wiele usług związanych z przewozami autami osobowymi lub busami.

Nie ograniczamy się do stałej floty pojazdów i gamy usług – nieustannie się rozwijamy, aby Klient mógł czuć się w pełni usatysfakcjonowany współpracą z naszą wypożyczalnią.

Manager sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • odbieranie połączeń przychodzących,
  • odpowiedź na e-mail z pytaniami od klientów na temat produktów firmy,
  • przetwarzanie przychodzących leadów w komunikatorach (Telegram, WhatsApp),
  • obsługa przychodzących leadów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
  • stałe wysyłanie wiadomości informacyjnych do klientów,
  • analiza znaczenia pozycjonowania cenowego na rynku,
  • ustalanie cen na rynku i porównywanie z konkurencyjnym otoczeniem,
  • opracowywanie programów lojalnościowych dla klientów,
  • prowadzenie tabeli statystyk dla wszystkich przychodzących klientów,
  • analiza istniejącej bazy klientów biznesowych i wznowienie pracy,
  • poszerzenie bazy klientów biznesowych i zawarcie odpowiednich umów,
  • prowadzenie i współpraca z klientami biznesowymi,
  • tworzenie miesięcznego raportu z pracy infolinii dla kierownika.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzanie flotą pojazdów (branża Rent A Car),
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • pozytywne zorientowanie na klienta,
  • zaangażowanie, samodzielność, entuzjazm, skrupulatność,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Google docs),
  • pasja do motoryzacji i samochodów klasy premium,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-02-2023
Wyświetleń: 60