kandydatów

Etat Regional Visual Merchandiser

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8016678, z dnia 2023-02-24

Klient portalu Praca.pl

Regional Visual Merchandiser

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • utrzymywanie zgodnego z założeniami firmy wizerunku VM w sieci sklepów w podległym regionie
  • kompleksowe zarządzanie ekspozycją produktu
  • koordynację otwarć nowych sklepów pod kątem VM
  • implementację i koordynację wytycznych dotyczących VM
  • śledzenie i analiza bieżących trendów w modzie
  • szkolenie pracowników w zakresie VM

Wymagania

  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
  • gotowości do odbywania częstych podróży służbowych
  • bardzo dobrych umiejętności artystycznych i manualnych
  • doskonałej organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średnim

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole