kandydatów

Etat Operator Mas

Firma: Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A. miejsce pracy: Radzymin

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm kosmetycznych. Grupa Bielenda Kosmetyki Naturalne łączy marki z niemal wszystkich segmentów pielęgnacji. Pod naszymi skrzydłami znajdują się takie marki jak: Bielenda, Bielenda Professional, Soraya, Dermika, BodyBoom oraz SheCosmetics.

Prowadzimy także ekspansję na rynkach zagranicznych. Cały czas dynamicznie się rozwijamy, stawiając na kluczowe dla naszych pracowników wartości – takie jak praca zespołowa, wzajemny szacunek, przyjazna atmosfera i wysoka kultura organizacji, stabilność oraz tworzenie warunków pracy, które zapewniają indywidualny rozwój i satysfakcję każdego członka naszej firmy.

Chcesz poznać nas lepiej, odwiedź stronę bielenda.pl/kariera

Operator Mas
Miejsce pracy: Radzymin
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie masy kosmetycznej zgodnie z dokumentacją technologiczną i obowiązującymi w firmie procedurami,
  • Obsługa maszyn do produkcji mas kosmetycznych,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Książeczka Sanepid,
  • Doświadczenie w pracy, w dziale produkcji, w branży kosmetycznej lub branżach pokrewnych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego/ karty sportowej,
  • Pracę z stabilnej polskiej firmie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Kawa / herbata,
  • Parking dla pracowników,
  • Paczki świąteczne,
  • Inicjatywy dobroczynne.