kandydatów

Etat Manager ds. Sprzedaży

Firma: CCPORTER Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Manager ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Twój profil
  • Pasja do sprzedaży :)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług do Klientów B2B
  • Pełna koncentracja na realizacji celów sprzedażowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (niezbędna do prowadzenia negocjacji z Klientami zagranicznymi)
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne, analityczne, negocjacyjne
  • Gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych/spotkań z klientami
Twoje zadania:
  • Sprzedaż usług firmowych klientom polskim oraz zagranicznym
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Tworzenie i rozwijanie bazy Klientów
  • Prezentacja portfolio usług z dbałością o dobry wizerunek firmy
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Raportowanie do Zarządu w zakresie realizacji zadań i celów
Oferujemy:
  • Solidna podstawa oraz prowizje bez górnego limitu - sky is the limit :)
  • Możliwość zbudowania własnego zespołu po 6 miesiącach skutecznej realizacji celów sprzedażowych
  • Współpracę na podstawie dowolnej formy zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy – m.in. laptop, telefon służbowy.
  • Dowolne miejsce pracy w Polsce – możesz pracować zdalnie, hybrydowo lub z naszego biura w Warszawie (gdzie gwarantujemy dobrą kawę, owoce i super atmosferę)
  • Szkolenia produktowe, niezbędne do realizacji celów sprzedażowych oraz szkolenia rozwojowe.
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych, karty sportowej oraz szkoleń dodatkowych.