kandydatów

Etat Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Firma: KTI Poland S.A. miejsce pracy: Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.
Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Płock
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • rejestrowanie dokumentów przychodzących (faktur);
  • księgowanie dokumentów księgowych: faktur, raportów kasowych, wyciągów bankowych;
  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań i raportów finansowych, deklaracji podatkowych i innych dokumentów zgodnie z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi;
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów;
  • przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych, rocznych raportów dla GUS i NBP;
  • uczestniczenie w przygotowywanie bilansów, rachunków i zysków i strat oraz sprawozdań rocznych i kwartalnych a także innych raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych;
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, w tym audytorami, organami podatkowymi, a także uczestnictwo w audytach wewnętrznych.
WYMAGANIA:
  • doświadczenia w księgowości – minimum 2 lata na podobnym stanowisku;
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych;
  • dobra organizacja pracy;
  • znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • szkolenia;
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, kartę Multisport;
  • pracę w miłym zespole.