kandydatów

Etat Program Stażowy Laboratorium Kariery

Firma: Polpharma Biologics miejsce pracy: Warszawa

Program Stażowy Laboratorium Kariery
Warszawa
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola

Szukamy osób pełnych pasji, które tak jak my wierzą, że biotechnologia to przyszłość.  Entuzjastów, którzy angażują się w pełni w to, co robią. Działają. Dotrzymują słowa. Są otwarci, szczerzy i pełni szacunku wobec każdego, kogo spotkają na swojej drodze.

Twoje zadania
  • Będziesz mieć wpływ na rozwój biotechnologii, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i najbardziej zaawansowane technologie;
  • Wykorzystasz wiedzę ze studiów w praktyce;
  • Dostaniesz ambitne projekty, a także wsparcie ekspertów z doświadczeniem w branży biotechnologicznej;
  • Wykorzystasz znajomość języka angielskiego w naszym międzynarodowym środowisku pracy;
Jeśli posiadasz
  • Ukończone studia lub jesteś studentem ostatniego roku na takim kierunku studiów jak: biotechnologia, biologia, chemia, inżynieria produkcji lub pokrewne;
  • Znasz język angielski minimum na poziomie dobrym;
  • Jesteś dostępny/a do pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Chcesz i lubisz się uczyć, jesteś proaktywny/a, świetnie odnajdujesz z się w pracy zespołowej.
Oferujemy
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Dodatkowy dzień wolny.

Najlepszym stażystom zaoferujemy możliwość dalszej współpracy.

Z NAMI WYKORZYSTASZ SWÓJ POTENCJAŁ!

Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com