kandydatów

Etat Digital marketing & e-commerce specialist (cee,se)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Digital marketing & e-commerce specialist (cee,se)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/0125
OBOWIĄZKI:

Rozwinięcie strategii digital marketingu i e-commerce, zbudowanie świadomości marki, rozwój sprzedaży B2B i B2C, zarządzanie budżetem (brand&cnline), biznesowa analiza i raportowanie, utworzenie i poprowadzenie zespołu oraz Klubu Ambasadorów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Marketing/ekonomia/handel
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w marketingu, sprzedaży B2B, B2C, analityce i raportowaniu. Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, komunikacyjne, coachingowe marketingowe-digital merketing, content marketing, social media, e-commerce. Wymagana znajomośc języka angielskiego na poziomie (C1), inny język europejski (A2/B1).

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 745 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni