kandydatów

Etat Robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie miejsce pracy: Wyszków

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/23/0183
OBOWIĄZKI:

utrzymanie zieleni trawników i rabat, w szczególności: koszenie traw, cięcie żywopłotów i podcinanie konarów drzew i krzewów, nawożenie i podlewanie roślin, zabezpieczanie roślin przed mrozami oraz rozpoznawanie drzew i krzewów stwarzających zagrożenie; utrzymanie porządku i czystości chodników, poboczy i rowów dróg powiatowych, placów oraz parkingów, w szczególności: koszenie traw, zamiatanie, grabienie liści, odśnieżanie, likwidacja śliskości; utrzymanie letnie oraz zimowe parkingów i dróg powiatowych; drobne prace remontowe na obiektach oraz doraźne naprawy ubytków tynków, odnawianie pomieszczeń biurowych i gospodarczych, malowanie ścian, sufitów oraz stolarki okiennej i drzwiowej; prace remontowe w pomieszczeniach, w szczególności: układanie glazury, terakoty, tynkowanie; usuwanie drobnych awarii instalacji i wyposażenia oraz regulacje i konserwacje stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana uszkodzonych zamków, zamknięć i zawiasów; drobne prace naprawcze umeblowania i wyposażenia biurowego; konserwacja i malowanie poręczy, ogrodzeń oraz innych elementów wewnętrznych i zewnętrznych budynków; naprawa elewacji, ogrodzeń i innych elementów zewnętrznych budynków; wykonywanie prac na wysokości do 3 m. od poziomu podłogi lub ziemi; prace porządkowe w pomieszczeniach gospodarczych i piwnicach; prace rozładunkowe i przeładunkowe; pomoc w przygotowaniu sal do obrad i spotkań; właściwe użytkowanie, konserwacja i utrzymanie maszyn i urządzeń służących do wykonywania pracy; wykonywanie napraw, prac konserwacyjnych i remontowych w zasobach stanowiących mienie Powiatu; wykonywanie czynności kat. B - prowadzenie samochodów osobowych w zakresie niezbędnym do wykonywania czynności służbowych; opróżnianie pojemników z odpadami na drogach powiatowych; wywieszanie flag z okazji uroczystości państwowych i regionalnych oraz dekoracji okolicznościowych; realizacji zadań zleconych w zakresie prac gospodarczych na terenach i budynkach należących do jednostek organizacyjnych Powiatu Wyszkowskiego; dostarczanie dokumentacji i korespondencji pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami Starostwa powiatowego w Wyszkowie; opieka nad flotą samochodową w zakresie eksploatacji i utrzymania czystości oraz właściwe zabezpieczenie pojazdów przed kradzieżą; organizowanie stanowiska pracy i wykonywanie pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska; wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez przełożonego oraz wynikających z przepisów prawa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie