kandydatów

Etat Key Account Manager

Firma: Nordlys Logistikk Sp zoo miejsce pracy: Warszawa

Firma Nordlys Logistikk to młoda firma z równie młodym zespołem.

Posiadamy własną flotę , jesteśmy zarówno przewoźnikiem jak i spedycją.

Firma posiada własny magazyn zlokalizowany w Polsce wschodniej.

Key Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • tworzenie strategii sprzedaży i jej realizowanie
  • sporządzanie raportów
  • przygotowywanie umów i kontrola ich realizacji
  • monitorowanie działań konkurencji
  • utrzymywanie kontaktu z klientami (kontakt mailowy, telefoniczny oraz „na żywo”)
  • budowanie relacji z nowymi klientami
  • doradztwo
  • planowanie kolejnych ruchów biznesowych w oparciu o założenia strategii
Jakie wymagania stawia się kandydatowi na to stanowisko?
  • udokumentowane doświadczenie jako menadżer ds. marketingu w branży TSL
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność budowania relacji ze specjalistami na wszystkich poziomach organizacji
  • umiejętność zarządzania czasem i pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów
  • zorientowanie na cel
  • umiejętność pracy w grupie
Benefity:
  • Auto Służbowe
  • Laptop Służbowy
  • Telefon Służbowy
  • Forma współpracy: umowa o pracę, b2b itd.
  • Atrakcyjne wynagrodzenia / System prowizyjny
  • Świąteczne bonusy
  • Płatny program poleceń
  • Wygodna lokalizacja biura
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Parking dla rowerów
  • Elastyczne godziny pracy/ work – life balance
  • Możliwość pracy zdalnej / homeoffice
  • Kawa w biurze / Owoce i warzywa
  • Kursy językowe
  • Szkolenia dla pracowników
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Dofinansowanie kursów/ studiów
  • Możliwości rozwoju / awansu
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Sekcje sportowe
Wynagrodzenie:
  • Umowa o pracę: 8.000 -10.000 zł  brutto
  • B2B: 12.000 - 20.000 zł netto

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-03-2023
Wyświetleń: 54