kandydatów

Etat Business Development Manager

Firma: i3 Engineering miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8034789, z dnia 2023-03-02

i3 Engineering

 i3 Engineering to producent inteligentnych systemów automatyki budynkowej. Nasz produkt to kompletne rozwiązanie składające się ze sterowników na szynę DIN serii Atom, oprogramowania oraz aplikacji mobilnej i3 Home. Szybko rozwijamy się na Ukrainie i wchodzimy na nowe rynki, dlatego potrzebujemy Ciebie!

Business Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Interesujesz się inteligentnymi domami i automatyką budynkową? Masz doświadczenie w sprzedaży B2B produktu technologicznego? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te dwa pytania, to mamy pracę dla Ciebie!

Szukamy najlepszego przyjaciela dla naszych partnerów, aby pomóc im zrozumieć cechy i zalety naszego produktu, nawiązać i rozwijać współpracę oraz długoterminowe relacje z integratorami, elektrykami, i projektantami, aby wprowadzić ich w rozwiązanie automatyki od i3 Engineering.

Wymagania

Główne cechy i oczekiwania dobrego managera:
  • Udane doświadczenie w sprzedaży B2B produktów technologicznych;
  • Umiejętność utrzymywania istniejących i nawiązywania nowych relacji biznesowych z integratorami, instalatorami, dystrybutorami i innymi kluczowymi partnerami;
  • Głębokie zrozumienie standardów branżowych, kanałów i sektorów;
  • Kompetencje techniczne w zakresie produktów automatyki i podstaw elektryki;
  • Bądź zorientowany na klienta i badaj jego potrzeby, aby zaoferować optymalne rozwiązanie;
  • Umiejętność poszukiwania dodatkowych możliwości pozyskania klientów;
  • Posiadać silne umiejętności sprzedażowe i techniczne w zakresie prezentacji;
  • Podejście do sprzedaży oparte na danych: CRM, narzędzia analityczne i nie tylko;
  • Posiadać samochód i możliwość wyjazdów służbowych na terenie Polski i Unii Europejskiej w przyszłości;
  • Poziom języka angielskiego nie jest niższy niż B2
  • Będzie dodatkowym atutem, jeśli jesteś dystrybutorem/integratorem produktów elektrycznych.

Dlatego i3 Engineering wymaga od managera pełnienia roli ambasadora firmy i marki, wykonującego następujące kluczowe zadania:

  • Promuj produkty wśród profesjonalistów, w tym integratorów systemów, instalatorów, projektantów i użytkowników końcowych;
  • Planowanie i przygotowywanie prezentacji dla partnerów biznesowych i innych zainteresowanych stron;
  • Śledzenie nowych możliwości biznesowych i organizowanie spotkań z partnerami biznesowymi;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami w terenie;
  • Powiadamiaj partnerów biznesowych o cechach produktów, korzyściach i zmianach;
  • Wspólnie z partnerami biznesowymi prowadź edukację i szkolenia dotyczące produktów i działań handlowych;
  • Pomoc w opracowywaniu strategii rynkowych dla produktów i rozwiązań i3 Engineering;
  • Aktywnie wspieraj wydarzenia marketingowe i bierz udział w wystawach związanych z produktami i rozwiązaniami i3 Engineering;
  • Pomoc w ogólnym rozwoju marki;
  • Przekazywanie kierownictwu informacji zwrotnych na temat obecnych i przyszłych wymagań dotyczących produktów i rozwiązań.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie, która się rozwija i wchodzi na rynki międzynarodowe;
  • Wysokie zarobki bez „przestojów”: pensja + premia + % transakcji;
  • Elastyczny grafik pracy, możliwość pracy zdalnej;
  • Rozwój zawodowy: osobisty plan rozwoju kariery;
  • Płatne szkolenia, seminaria, konferencje i kursy;
  • Przyjazny personel;