kandydatów

Etat Młodszy / Starszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8035782, z dnia 2023-03-02

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy / starszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Miejsce pracy: Pracownia Immunofenotypowania Zakład Diagnostyki Hematologicznej IHiT, Warszawa

Młodszy / Starszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie badań immunofenotypowania metodą cytometrii przepływowej w diagnostyce chorób układu krwiotwórczego
  • Praca z materiałem biologicznym
  • Obsługa systemu laboratoryjnego
  • Obsługa aparatury medycznej
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe analityka medyczna, biologia, biotechnologia
  • Czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • Znajomość procedur laboratoryjnych, w tym mile widziana znajomość techniki cytometrii przepływowej
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi z komputera (pakiet MS Office)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z literatury fachowej
  • Mile widziane: wiedza z dziedziny diagnostyki hematologicznej

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Termin rozpoczęcia pracy: kwiecień 2023r.