kandydatów

Etat Elektronik taboru

Firma: METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Elektronik taboru
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska pracy:
  • Wykonywanie przeglądów i napraw taboru metra zgodnie z technologią,

  • Usuwanie awarii taboru metra,

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych urządzeń taboru metra,

  • Praca w równoważnym systemie czasu pracy,

  • Możliwa praca na wysokości.

Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie w zakresie elektrycznym, elektronicznym lub elektromechanicznym,
  • Uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń o napięciu do 1 kV (Grupa 1),
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Bardzo dobry stan zdrowia,
  • Mile widziane prawo jazdy min. kat B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych,
  • Znajomość podstawowych zagadnień dot. maszyn elektrycznych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Przed wysłaniem Aplikacji, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ).