kandydatów

Etat Specjalista ds. Personalnych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8047962, z dnia 2023-03-07

Klient portalu Praca.pl

Firma handlowa oferuje zatrudnienie

na stanowisku:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowa administracja kadrowa w imieniu pracodawcy, a w szczególności - prowadzenie akt osobowych,
  • koordynacja szkoleń BHP,
  • koordynacja badań pracowniczych,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • nadzorowanie realizacji uprawnień rodzicielskich,
  • rozliczanie nieobecności w pracy,
  • nadzorowanie wykorzystania prawidłowości urlopów,
  • nadzorowanie realizacji pozostałych uprawnień i obowiązków pracowniczych, w tym ZFŚS; -nadzór i prawidłowa realizacja obowiązków fiskalnych pracodawcy.

Wymagania

  • znajomość aktualnych przepisów prawa pracy,
  • znajomość komputerowych systemów kadrowo - płacowych,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • praca stacjonarna,
  • pełny etat,
  • dobre warunki pracy.