kandydatów

Etat Mechanik Samochodowy

Firma: Bawaria Motors miejsce pracy: Warszawa

Bawaria Motors to dealer samochodów marki BMW i MINI. Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, City Motors, Bohemia Motors oraz centrum naprawczym PGArt Motors. Bawaria Motors posiada punkty w pięciu lokalizacjach: Gdańsk, Warszawa, Janki, Piaseczno i Katowice.

Mechanik Samochodowy
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów marek BMW i MINI
  • Wykonywanie czynności związanych z przeglądem stanu technicznego samochodów
  • Przygotowywanie pojazdów do odbioru
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy
  • Monitorowanie wyników i efektów swojej pracy
Nasze wymagania:
  • Jeżeli po mistrzowsku diagnozujesz usterki, demontujesz, naprawiasz i montujesz zespoły samochodowe
  • Masz co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Mechanika, mile widziane doświadczenie w serwisach ASO i markach premium
  • Cechuje Cię zamiłowanie do technologii i chcesz kontynuować swoją pracę zawodową w marce premium
  • Posiadasz praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
  • Do tego posiadasz czynne prawo jazdy kat. B oraz wysoką kulturę jazdy
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie z marką premium
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny oparty na ilości sprzedanych roboczogodzin
  • Własne stanowisko pracy i wózek narzędziowy
  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem BMW
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwój w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie
  • Opiekę medyczną, zniżkę na ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej