kandydatów

Etat Agent Ubezpieczeniowy

Firma: ABE Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: -Przygotowanie ofert ubezpieczeniowych dla klientów, -Budowanie długoterminowych relacji z Klientami i zapewnienie wysokiej jakości usług, -Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów. Wymagania: -Niekaralność, -Wykształcenie minimum średnie, -Odpowiedzialność, rzetelność, dyspozycyjność, -Komunikatywność, -Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami, -Zainteresowanie branżą ubezpieczeniową, -Mile widziane osoby z licencją KNF. Oferujemy: -Współpracę z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, -Pracę w prężnie rozwijającej się, stabilnej finansowo firmie, -Miłą atmosferę pracy, -Motywujący system wynagrodzenia uzależniony od zaangażowania. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: e.zatora@abe.org.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie ABE Sp. z o.o.
Etat Doradca finansowo- ubezpieczeniowy w firmie: ABE Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa 31-08-2012
Etat Agent Ubezpieczeniowy w firmie: ABE Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa 30-05-2012

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-04-2012
Wyświetleń: 749