kandydatów

Etat Opiekun/ka w żłobku

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Opiekun/ka w żłobku
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/01649
OBOWIĄZKI:

- Opieka pielęgnacyjna oraz edukacyjna, - Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych właściwych do wieku dzieci. Zwracanie się do dzieci z szacunkiem, współpraca z nimi i obserwacja. - Rozdzielanie posiłków, podawanie oraz sprzątanie po posiłkach. - Pilnowanie specjalnych diet dzieci. - Toaleta dzieci. - Pilnowanie, aby z dziećmi zawsze zostawała min. 1 osoba! - Współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających na zajęcia, w szczególności przez prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi(tylko i wyłącznie, niewchodzenie w inne role np. terapeuty, diagnosty dziecięcego). Nowy pracownik rozmawia z rodzicami dopiero po zezwoleniu pracownika doświadczonego. - Pomoc w ubieraniu/ ubieranie dzieci na dwór, przebieranie. - Przestrzeganie zasad BHP oraz przestrzeganie i zapoznanie się z zasadami przeciwpożarowymi i sanitarnymi. - Nastawienie na rozwój. - Znajomość Karty zgłoszenia oraz Umowy dla rodziców, Statutu oraz Regulaminu organizacyjnego Żłobka Daktyl. - Codzienne pilnowanie segregacji zabawek oraz poprawności ich działania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące; umiejętność niesienia pierwszej pomocy przedmedycznej; mile widziany kurs pierwszej pomocy i kurs opiekuna w żłobku. Doświadczenie zawodowe: 5 miesięcy. Biegła znajomość języka polskiego. Zakres obowiązków: - Opieka pielęgnacyjna oraz edukacyjna, - Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych właściwych do wieku dzieci. Zwracanie się do dzieci z szacunkiem, współpraca z nimi i obserwacja. - Rozdzielanie posiłków, podawanie oraz sprzątanie po posiłkach. - Pilnowanie specjalnych diet dzieci. - Toaleta dzieci. - Pilnowanie, aby z dziećmi zawsze zostawała min. 1 osoba! - Współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających na zajęcia, w szczególności przez prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi (tylko i wyłącznie; niewchodzenie w inne role, np. terapeuty, diagnosty dziecięcego). Nowy pracownik rozmawia z rodzicami dopiero po zezwoleniu pracownika doświadczonego. - Pomoc w ubieraniu/ ubieranie dzieci na dwór, przebieranie. - Przestrzeganie zasad BHP oraz przestrzeganie i zapoznanie się z zasadami przeciwpożarowymi i sanitarnymi. - Nastawienie na rozwój. - Znajomość Karty zgłoszenia oraz Umowy dla rodziców, Statutu oraz Regulaminu organizacyjnego Żłobka Daktyl. - Codzienne pilnowanie segregacji zabawek oraz poprawności ich działania. Praca zmianowa w godz. 8.00-16.00, 10.00-18.00 lub 7.00-15.00.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy