kandydatów

Etat Team Leader ds. Turystyki

Firma: Holide Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8058015, z dnia 2023-03-10

Holide Sp z o.o.

Współpracujemy z największymi touroperatorami w Polsce i pomagamy znaleźć najkorzystniejsze oferty spośród tysiąca na rynku. Świadczymy usługi pośrednictwa w sprzedaży usług turystyki od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 15 tysięcy klientów w krajach bałtyckich, a od 2022 roku działamy również w Polsce.

Team Leader ds. Turystyki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Witamy,

Bardzo prośimy o skuteczne przeczytanie wymagań do stanowiska.  Poprzednie doświadczenie pracy jako Agenta ds. Turystyki  - must have!

  • Obsługa klientów przez telefon, e-mail oraz media społecznościowe
  • Udzielanie informacji o produktach i usługach

  • Rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych

  • Obsługa po-sprzedażowa

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży
  • Szkolenie nowych pracowników

Wymagania

  • Doświadczenie w branży turystycznej i znajomość systemów rezerwacyjnych (odrzucamy kandydatów bez takiego doświadczenia)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • Umiejętność łatwo komunikować się z klientem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Entuzjazm i zamiłowanie do podróży
  • Dyspozycyjność do pracy zdalnej, samoorganizacja
  • Wysoka motywacja, odpowiedzialność i dokładność w realizacji obowiązków
  • Optymizm, otwartość i poczucie humoru
  • Dyspozycyjność do pracy na weekendy (opcjonalnie)

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dodatkowy, atrakcyjny i osiągalny system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników personalnych oraz zespołu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • Pracę w jednym z najszybciej rozwijających się biur podróży w Polsce