kandydatów

Etat Młodszy Inżynier Branży Automatyki

Firma: KTI Poland S.A. miejsce pracy: Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:
- Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
- Studia technologiczne/ wykonalności;
- Doradztwo i zarządzanie projektami;
- Technologie wysokich temperatur.

Co nas wyróżnia?

  • Nie jesteśmy korporacją, przywiązujemy dużą wagę do pozytywnej atmosfery panującej w naszej organizacji,
  • Stawiamy na skuteczność i jakość działania, co umożliwiają nam niewielkie, ściśle ze sobą współpracujące zespoły,
  • Wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów z Polski i z zagranicy,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia oraz wykazania się podczas realizacji małych i dużych projektów w Polsce i za granicą,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole projektowym.
Młodszy Inżynier Branży Automatyki
Miejsce pracy: Płock
OPIS STANOWISKA:
  • Pomoc i wsparcie inżynierów branżowych w przygotowaniu dokumentacji branży Automatyki w zakresie m.in.:
  • Schematów obwodowych / zasilania
  • Schematów montażowych
  • Doboru aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Dokumentacji ATEX i SIL
  • Planu rozmieszczenia urządzeń
  • Realizacji prac projektowych na budowie
  • Modelowanie 3D – w zakresie tras kablowych oraz elementów aparatury pomiarowej
  • Współpracy z innymi branżami projektowymi, identyfikacją założeń i wymagań projektowych innych branż.
  • Projektów instalacji detekcji pożaru/gazu, teletechniki
WYMAGANIA:
  • Studia ukończone lub trakcie na kierunku: Automatyka, Elektrotechnika, Elektronika, Telekomunikacja, Informatyka, Mechanika, Technologia chemiczna lub pokrewnym (techniczny),
  • Język angielski na poziomie B1/B2
  • Dobra umiejętność obsługi programów pakietu office (word, exce),
  • Podstawowa znajomość oprogramowania AUTOCAD lub ZWCAD
  • Zmysł techniczny.
Jeżeli:
  • Interesują cię zagadnienia z zakresu fizyki, mechaniki, metrologii, chemii, elektryki lub elektroniki,
  • Chcesz pogłębiać swoją wiedzę techniczną,
  • Lubisz rozwiązywać problemy techniczne,
  • Chcesz nauczyć się języka angielskiego technicznego,
  • Chciałbyś zaprojektować, a potem uczestniczyć w procesie budowy instalacji produkcyjnej,
  • to może być właśnie idealna praca dla Ciebie.
OFERUJEMY
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Udział w ciekawych i dużych projektach wielobranżowych realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.