kandydatów

Etat Ekspert ds. ESG

Firma: PLAY (P4 Sp. z o.o.) miejsce pracy: Warszawa

Ekspert ds. ESG
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Opracowanie, planowanie i realizacja strategii ESG w organizacji
  • Zbieranie, weryfikowanie, analiza oraz raportowanie danych z obszaru ESG
  • Tworzenie polityki i wytycznych dotyczących programów zrównoważonego rozwoju w ścisłej współpracy z interesariuszami na poziomie Grupy
  • Identyfikacja i ocena ryzyka w zakresie dostosowania organizacji do wymogów regulacyjnych w zakresie zrównoważonego rozwoju
  • Budowanie świadomości pracowników i informowanie o nowych procedurach i praktykach organizacji w obszarze ESG oraz zrównoważonego rozwoju
  • Bieżąca współpraca z działami organizacji w zakresie realizowanych projektów oraz rozwoju realizowanych usług, pod kątem wdrażania praktyk ESG w organizacji
  • Monitorowanie i analiza wpływu na organizację aktualnych trendów, regulacji i międzynarodowych standardów dotyczących ESG
  • Współpraca z Komunikacją Korporacyjną, Public Affairs oraz Komunikacją Wewnętrzną firmy, w celu promowania ESG na zewnątrz i wewnątrz  organizacji.

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Masz min.  3 letnie doświadczenie w pracy związanej z raportowaniem niefinansowym i/lub analizą finansową
  • Interesuje Cię obszar zrównoważonego rozwoju/ESG/CSR, jesteś na bieżąco z trendami, wyzwaniami i regulacjami (w tym z regulacjami UE i krajowymi dotyczącymi obowiązków raportowania)
  • Znasz branżę telekomunikacyjną
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Cechuje Cię umiejętność efektywnej komunikacji z różnymi grupami interesariuszy
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
To oferujemy
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną