Etat Doradca ds. zatrudnienia oraz usamodzielnienia cudzoziemców

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Doradca ds. zatrudnienia oraz usamodzielnienia cudzoziemców
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • pomoc w wyszukiwaniu oraz wsparcie w utrzymaniu pracy dla beneficjentów Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom
  • wyszukiwanie dopasowanych ofert stanowiskowych, odpowiadających oczekiwaniom i predyspozycjom cudzoziemców
  • pomoc w przygotowaniu kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych
  • wsparcie kandydatów w procesie zatrudnienia; pomoc w analizie, dokumentacji zatrudnieniowej, praw i obowiązków pracowniczych itp.
  • prowadzenie dokumentacji
  • udział w spotkaniach
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność badania potencjału społeczno-zawodowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi systemu Windows (Excel, Outlook, Teams, itd.)
  • dobra umiejętność komunikacji w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim
  • dokładność, skuteczność w działaniu, nastawienie na osiągniecie celu
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie
  • pakiet opieki medycznej
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym
  • pracę w biurze w dogodnej lokalizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej w Polsce organizacji charytatywne