kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma: Axi Immo miejsce pracy: Warszawa

AXI IMMO Group jedna z wiodących na polskim rynku firm doradczych w sektorze nieruchomości komercyjnych poszukuje:

Recepcjonistka / Recepcjonista
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych;
  • obsługa zapytań ofertowych popytowych i podażowych;
  • organizacja wizyt i spotkań;
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów;
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty;
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie i biurami regionalnymi;
  • inne prace administracyjne.
Wymagania:
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w godzinach 09:00-17:00;
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel;
  • skrupulatność, szybkość w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie.
Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w polskiej firmie;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".