kandydatów

Etat Marketing Coordinator

Firma: Asbis Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8067642, z dnia 2023-03-13

ASBIS Enterprises PLC (WSE: ASB) jest wiodącym dystrybutorem sprzętu IT. Nasze portfolio zawiera rozwiązania dla branż IT, IoT, AI. Oddziały firmy znajdują się w 27 krajach na rynkach CEE, FSU, MEA. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom, którzy na co dzień tworzą naszą firmę. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 pracowników, którzy tak jak my, podchodzą do klientów kompleksowo i profesjonalnie, a przy tym wciąż chcą się rozwijać w kierunku nowoczesnych technologii. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Marketing Coordinator.

Marketing Coordinator

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wsparcie marketingowe dla działu sprzedaży w generowaniu i pozyskiwaniu leadów w obszarze rozwiązań serwerowo - macierzowych klasy enterprise, oraz produktów konsumenckich (IT components: procesory, dyski, pamięci etc).

Umiejętności:
  • Sprawne poruszanie się w platformach społecznościowych (np. Linkedin, fb, YouTube) i wykorzystywania ich pod kątem budowania świadomości marki oraz generowania leadów;
  • Łatwość w wymyślaniu, implementacji oraz rozliczeniu mechanizmów kampanii digitalowych;
  • Doświadczenie w organizacji spotkań offline (np. eventy) oraz online (np. Webinaria);
  • Zaawansowana umiejętność przygotowania grafik, video lub animacji na potrzeby podjętych działań (pakiet Adobe);
  • Przygotowywanie, wdrażanie i rozliczanie kampanii Google;
  • Język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym. Główna komunikacja w języku polskim;
  • Zmysł estetyczny oraz lekkie pióro.

Główne zadania:

  • Ścisła współpraca z lokalnym działem sprzedaży oraz centralnym zespołem marketingu (Cypr - język angielski)
  • Przygotowanie i wdrożenie planów marketingowych i komunikacyjnych (w tym media społecznościowe) dla wybranych zespołów
  • Przygotowywanie kontentu - kreacja spójnych materiałów promocyjnych (materiały marketingowe: komunikacja online i offline, prezentacje produktowe 360’ itp.)
  • Analiza efektów prowadzonych działań i raportowanie do Marketing Managera
  • Kontrola budżetu marketingowego i realizacja budżetów wspierających marki
  • Projektowanie i udział w eventach promujących marki / produkty

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Miejsce parkingowe;
  • Opiekę medyczną - pakiet PZU.