kandydatów

Etat HR Business Partner (z językiem niemieckim)

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

HR Business Partner (z językiem niemieckim)
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • Codzienna współpraca z kadrą menedżerską w dedykowanych obszarach biznesowych (wsparcie menedżerów w zarządzaniu zespołami, budowaniu zaangażowania pracowników, definiowaniu potrzeb rekrutacyjnych i rozwojowych liderów i ich zespołów);
  • Wsparcie w zakresie realizacji polityk HR dla spółek niemieckich i polskich;
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk w sektorze budowlanym (stanowiska techniczne, specjalistyczne, kadra zarządzająca);
  • Aktywne poszukiwania kandydatów na rynku;
  • Prowadzenie działań z obszaru employer brandingu;
  • Koordynacja procesu onboardingu;
  • Koordynacja programów stażowych oraz programów praktyk;
  • Współtworzenie i realizacja programów rozwojowych dla menedżerów, talentów i sukcesorów;
  • Analiza potrzeb szkoleniowych, organizacja i koordynacja szkoleń;
  • Koordynowanie procesu rozmów rocznych;
  • Współtworzenie i wdrażanie innych procesów HRowych.
Wymagania:
Nasze wymagania
  • Posiadasz wyższe wykształcenie (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne);
  • Posiadasz min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze miękkiego HRu – znasz się na tym, uwielbiasz działać w tym obszarze a przy tym jesteś skuteczny/skuteczna;
  • Masz doświadczenie i umiejętności w realizacji & koordynacji procesów takich jak: rekrutacja, onboarding, employer branding, rozwój kompetencji pracowników;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności związane z komunikacją (potrafisz klarownie przedstawiać myśli, sprawnie argumentować i znajdować przestrzeń do konstruktywnych rozwiązań);
  • Doskonale komunikujesz się z otoczeniem, jesteś otwarty/a na ludzi;
  • Kreatywność, optymizm, proaktywność są wpisane w Twoje DNA;
  • Lubisz pracować pod presją czasu i realizować kilka projektów równocześnie;
  • Jesteś gotowy/a do częstych wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Doskonale byłoby, gdybyś dodatkowo znał/a specyfikę branży budowlanej.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.