kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. analiz i digital marketing

Firma: BARBORA.PL miejsce pracy: Warszawa

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Starszy specjalista ds. analiz i digital marketing
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Analizujesz efektywność kanałów marketingowych, rekomendujesz zmiany i nowe eventy w Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager;
  • Planujesz monitorowanie użytkowników na wszystkich etapach ścieżki konwersji, opracowujesz rozwój monitorowania w Google Analytics i raportujesz wyniki poszczególnych źródeł ruchu;
  • Komunikujesz się z IT w zakresie implementacji nowych rozwiązań;
  • Analizujesz ruch i rekomendujesz zmiany w prowadzonych działaniach na stronie internetowej;
  • Tworzysz i prowadzisz kampanie, badasz ich efektywności – analizujesz, sugerujesz zmiany, tworzysz raporty z prowadzonych działań, systematycznie zwiększasz wyniki sprzedaży w kanałach online;
  • Tworzysz, nadzorujesz i realizujesz kampanie efektywnościowe;
  • Rekomendujesz innowacyjne rozwiązania mające na celu wzmocnienie wizerunku marki oraz zwiększenie sprzedaży online;
  • Koordynujesz kampanie afiliacyjne, programatic, marketing automation;
  • Systematyczne tworzysz analizy i raporty, bezpośrednio raportujesz do Dyrektora Marketingu i Sprzedaży.
Nasze wymagania
  • Bardzo dobrze znasz: Google Anaytics, Google Search Console, Google Optimize, Google Data Studio, Google Tag Manager oraz Google Tag Asisstant;
  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w tworzeniu kampanii Facebook Ads, Google Ads, prowadzeniu projektów w obszarze Digital marketing i w marketingu baz danych, analizie danych, segmentacji i profilowaniu klientów;
  • Tworzysz przejrzyste i jasne komunikaty oraz raportujesz i przygotowujesz mediplany;
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z agencjami marketingowymi i KPI;
  • Przedstawiasz rekomendacje biznesowe na podstawie danych, posiadasz umiejętności analityczne i kreatywność - łączysz i syntetyzujesz różne źródła danych oraz raportujesz wyniki;
  • Płynnie komunikujesz się w języku angielskim;
  • Cechuje Cię samodzielność, zaangażowanie, dokładność i proaktywność oraz gotowość do przejmowania inicjatywy, umiejętności pracy w zespołach interdyscyplinarnych;
  • Bardzo dobrze odnajdujesz się w środowisku programów MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • Bezproblemowo poruszasz się w aplikacjach mobilnych, Internecie, CRM, CMS, CANVA, ASANA;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na CMS oraz znajomość narzędzi CR.
To oferujemy
  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły :)
  • Unikalną okazję do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania,
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie, która po pierwszym roku działalności obecna jest już w 5 miastach na terenie Polski i dalej rośnie, na ciekawym i konkurencyjnym rynku e-commerce,
  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce,
  • Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i pakiet benefitów,
  • Miejsce pracy – Warszawa, okolica Dworca Zachodniego.