kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Pułtusk

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Pułtusk
Zadania
  • prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie wystąpień o odbiór robót i zestawień w zakresie wykonanych robót budowlanych (sporządzanie kart obmiarowych)
  • przygotowywanie wniosków materiałowych, programów zapewnienia jakości
  • analiza kompletności projektów technologicznych
  • opracowanie dokumentów odbioru końcowego w tym dokumentacji powykonawczej
  • bieżąca analiza postępu prac oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych w oparciu o harmonogram
  • przygotowanie raportów tygodniowych i miesięcznych oraz sprawozdań z przebiegu realizacji
  • współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami, kierownictwem kontraktu
  • obsługa bieżących potrzeb budowy, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy
Wymagania
  • wykształcenie o profilu technicznym w specjalności budownictwo - wykształcenia wyższego budowlanego I stopnia lub w trakcie studiów II stopnia
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), programów z grupy CAD
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) – gotowość do podróży służbowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.