Etat Specjalista / Specjalistka ds. kontroli procesów wewnętrznych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista(-ka) ds. kontroli procesów wewnętrznych

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: AFE23323

Dołącz do zmotywowanego  i zaangażowanego zespołu specjalistów, w którym panuje przyjazna atmosfera! Jesteśmy nastawieni na współpracę, otwarci na nowe rozwiązania i chętnie dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Zarządzamy obszarem kontroli procesów wewnętrznych: (kontroli interakcji, procesów kadrowych, bezpieczeństwa). Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!

Zadania jakie czekają na Ciebie:

  • tworzenie, aktualizacja i legislacja wewnętrznych przepisów Departamentu Budowania Zaangażowania Klientów przez Kanały Zdalne (Contact Center),
  • administrowanie katalogiem procesów wewnętrznych,
  • opiniowanie przesłanych do Departamentu regulacji wewnętrznych Banku, w tym procedur pracy dla pracowników Contact Center,
  • nadzór nad kontrolą wewnętrzną w Departamencie,
  • reprezentowanie Departamentu w kontrolach przeprowadzanych przez jednostki wewnętrzne banku,
  • koordynowanie realizacji zaleceń pokontrolnych wskazanych przez jednostki wewnętrzne banku,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi banku w zakresie udzielania odpowiedzi zewnętrznym organom kontroli,
  • współpraca z jednostkami  w zakresie pozyskiwania opinii i ustalania trybu postępowania w procesach obowiązujących i wdrażanych w Departamencie.

Dołącz do nas jeśli:

  • znasz i swobodnie poruszasz się w przepisach wewnętrznych Banku w tym procedurach pracy obowiązujących w DBZ,
  • potrafisz formułować wnioski i argumentację,
  • cechuje Cię dokładność i samodzielność w działaniu,
  • mile widziana wiedza z zakresu wytycznych i przepisów nakładanych na Bank przez instytucje nadzorujące,
  • znasz pakiet MS Office (w szczególności Word, PowerPoint, Excel) talk, by efektywnie pracować w tych narzędziach.

Brzmi ciekawie? Aplikuj i dołącz do zespołu:)

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  2. Porozmawiasz online z menedżerem, rekruterką
  3. Damy znać, jak Ci poszło – trzymamy kciuki za ofertę!