kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych (end to end), w tym aktywne pozyskiwanie kandydatów i badanie rynku kandydatów z obszaru NGO;
  • efektywne zarządzanie wieloma procesami rekrutacyjnymi we współpracy z koordynatorami projektów;
  • planowanie i organizacja szkoleń dla pracowników Caritas polska
  • współpraca z portalami rekrutacyjnymi, uczelniami wyższymi oraz urzędami pracy;
  • ścisła współpraca z działem komunikacji w ramach realizowanych kampanii rekrutacyjnych w social mediach;
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów, rozwiązań z obszaru HR;
  • koordynowanie procesu wdrożenia (on’boardingu) dla nowych pracowników;
  • przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji z obszaru HR.
Nasze wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym na stanowisku;
  • komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielność, proaktywność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • sprawna obsługa pakietu MS Office.
Mile widziane:
  • doświadczenie w obszarze NGO;
  • j angielski (B2);
  • znajomość erecruitera.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dogodnej lokalizacji;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • prywatną opiekę medyczną.