kandydatów

Etat Dyrektor Sprzedaży - wyroby metalowe

Firma: Vartis Distribution (UMCO) miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8091975, z dnia 2023-03-23

Vartis Distribution (UMCO)

Dyrektor Sprzedaży - wyroby metalowe

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i organizowanie pracy Działu Handlowego
  • Nawiązywanie nowych oraz rozwijanie bieżących relacji biznesowych z klientami w Polsce i zagranicą
  • Budowanie planów sprzedaży - strategia produktowa i sprzedażowa, krótko i długoterminowa
  • Analiza kompetencji i wyznaczanie ścieżek rozwoju dla zespołu handlowców
  • Monitorowanie i skalowanie biznesu
  • Analiza i bieżąca obserwacja działań konkurencji
  • Systematyczne budowanie relacji z kluczowymi klientami

Wymagania

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnymstanowisku poparte sukcesami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołemsprzedażowym
  • Umiejętność budowania partnerskich idługofalowych relacji z klientem
  • Doświadczenie w rozwoju międzynarodowych siecisprzedaży także dystrybucyjnych
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziane innejęzyki
  • Znajomość branży budowlanej i metalowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lubkontrakt B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Pracę w przedsiębiorczym, nastawionym na wyniki, współpracującym zespole
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Duży poziom samodzielności i możliwościkreowania obszaru sprzedaży

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-03-2023
Wyświetleń: 70