kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie procesów wyboru dostawcy (przygotowywanie i wysyłka zapytań ofertowych, organizacja spotkań, ewaluacja ofert, pozyskanie akceptacji korporacyjnych)
  • Analiza rynku i przygotowywanie analiz kosztowych prowadzonych projektów
  • Negocjacje i renegocjowanie warunków zamówień/umów
  • Raportowanie statusu i postępu realizacji prowadzonych projektów zakupowych
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi z różnych obszarów organizacyjnych, w tym - marketingiem, administracją, HR, logistyką
  • Koordynowanie prac poszczególnych działów organizacji nad umowami (Prawny, Kontroling, Podatki, CISO, IODO)
Szukamy Ciebie, jeżeli:
  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Znasz techniki negocjacyjne i masz doświadczenie w ich praktycznym wykorzystaniu
  • Dobrze znasz j. angielski
  • Posiadasz umiejętność analizy i interpretacji danych
  • Cechuje Cię nastawienie na współpracę
  • Znasz SAP
  • Dobrze czujesz się i masz doświadczenie w prowadzeniu projektów w grupach projektowych
  • Doświadczenie w zakupach będzie dodatkowym atutem.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną