kandydatów

Etat Młodszy Koordynator Serwisu

Firma: NET Service SA miejsce pracy: Warszawa

Firma NET Service S.A. bedąca częścią grupy Dussmann Polska specjalizuje się w zakresie projektowania, instalacji, serwisie oraz konserwacji systemów teletechnicznych, elektrycznych jak również drzwi automatycznych.

Młodszy Koordynator Serwisu
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja zleceń serwisowych i dbanie o terminowe ich wykonywanie.
  • Tworzenie harmonogramu konserwacji i serwisów, modernizacji.
  • Zarządzanie bieżącą pracą inżynierów serwisu.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz dbałość o prawidłowy przekaz informacji.
  • Prowadzenie spraw administracyjnych działu Serwisu.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rozwiązań technicznych wykorzystywanych w systemach SSP, DSO, SSWiN, CCTV, Drzwi Automatycznych.
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane).
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego.
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie i dobrą atmosferę w zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-03-2023
Wyświetleń: 58