kandydatów

Etat Specjalista ds. budżetowania i raportowania (k/m)

Firma: Emitel S.A. miejsce pracy: Warszawa

Emitel - lider w zakresie radiodyfuzji, telekomunikacji i infrastruktury telekomunikacyjnej, należący do międzynarodowej grupy Cordiant Digital Infrastructure Limited notowanej na brytyjskiej giełdzie, poszukuje ambitnej osoby z pasją i chęcią rozwoju na stanowisko:
Specjalista ds. budżetowania i raportowania (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w przygotowaniu cyklicznych prezentacji z wynikami finansowymi Spółki oraz z KPIs dotyczącymi działalności operacyjnej.
  • Analiza odchyleń rachunku zysków i strat, cash flow oraz bilansu od budżetu / prognozy.
  • Aktywny udział w przygotowywaniu budżetu / prognoz.
  • Monitorowanie oraz raportowanie stanu należności.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie finansów.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy w kontrolingu, raportowaniu zarządczym, analizach finansowych (doświadczenie zdobyte w sektorze telekomunikacyjnym będzie dodatkowym atutem).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość Business English.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz Power Point.
  • Znajomość narzędzi wspomagających budżetowanie (znajomość systemu Cognos TM1 lub podobnych rozwiązań OLAP będzie dodatkowym atutem).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w działaniu oraz gotowość do pracy z dużą ilością danych.
  • Rozpoczęta kwalifikacja ACCA/CIMA będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowania
  • pracę w systemie hybrydowym
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • szereg atrakcyjnych benefitów, w tym:
    • prywatną opiekę medyczną
    • szeroką ofertę szkoleniową
    • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
    • bezpłatną naukę języka angielskiego
    • dofinansowanie wypoczynku
    • pożyczki na cele mieszkaniowe
    • dostęp do platformy benefitowej
    • dostęp do aplikacji z ebookami i audiobookami
    • program poleceń pracowniczych