kandydatów

Etat Kupiec

Firma: API Market Sp. z o.o. miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Ogłoszenie numer: 8109549, z dnia 2023-03-27

W związku z dynamicznym rozwojem sieć Api Market Sp z.o o,

prowadzi rekrutację do DZIAŁU ZAKUPÓW na stanowisko:

Kupiec

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Opis stanowiska

  • zarządzanie kategoriami food oraz non food,
  • tworzenie strategii zakupów i ich realizacja w ramach dedykowanej kategorii,
  • zarządzanie celami: sprzedaży, marży, zapasem,
  • realizowanie celów budżetowych,
  • analiza rynku,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • współtworzenie planów promocji i ich realizacja,
  • poszukiwanie nowych produktów,

Wymagania

  • doświadczenie w branży FMCG,
  • znajomość rynku dostawców i producentów,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra znajomość MS Office,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • kreatywność, otwartość na nowe pomysły,
  • dobre umiejętności analityczne,
  • inicjatywa w działaniu,
  • duża samodzielność.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość pracy w systemie B2B
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • dodatkowa premia uzależniona od realizacji celów
  • rabaty pracownicze