kandydatów

Etat Pracownik biurowy z językiem angielskim

Firma: Alfred Education Group miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8114028, z dnia 2023-03-28

Alfred Education Group

Pracownik biurowy z językiem angielskim

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontakt ze studentami zagranicznymi;
  • Korespondencja i rozmowy telefoniczne w celu dostarczenia niezbędnych informacji;
  • Kontakt z firmami zagranicznymi.
  • Firma zajmuje się rekrutacją studentów międzynarodowych do podjęcia studiów na uniwersytetach w Europie.

Wymagania

  • Poszukujemy pracownika posługujący się biegle językiem angielskim i rosyjskim/ukraińskim na pełny etat (znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • Praca w komfortowym biurze w centrum miasta;
  • Stawka + %;
  • Stabilne wypłaty 2 razy w miesiącu;
  • Pracę w energicznym i rozwijającym się zespole;
  • Stałe godziny pracy od 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-03-2023
Wyświetleń: 69