Etat Młodsza / Młodszy Specjalista / Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

Firma: Staff Partners miejsce pracy: Warszawa

Młodsza / Młodszy Specjalista / Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

W ramach zadań związanych z prowadzeniem sekretariatu:

Realizacja zadań administracyjno-technicznych, w tym w szczególności :

  • Obsługa administracyjno-techniczna Departamentu;
  • Przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji kierowanej do Departamentu;
  • Prowadzenie archiwizacji dokumentów Departamentu;
  • Prowadzenie sekretariatu Departamentu;
  • Obsługa rejestrów kancelaryjnych;
  • Wykonywanie zadań organizacyjno-technicznych;
  • Przygotowywanie projektów standardowej korespondencji;
  • Prowadzenie spraw kadrowych (urlopy, szkolenia, ewidencje);
  • Wsparcie pozostałych sekcji w zakresie realizacji zadań.

W ramach zadań związanych z Sekcją Kontraktacji Projektów:

Wsparcie pracowników Sekcji w realizacji działań związanych z procesem kontraktacji projektów finansowanych z Programu Europejskie Fundusze dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) - 2.1.1 PRIORYTET I w zakresie: Celu szczegółowego d - wsparcie przedsiębiorców i dostosowanie do zmian oraz celu szczegółowego g - w zakresie identyfikacji potrzeb kompetencyjnych na rynku pracy, w tym w szczególności:

  • Wsparcie opiekunów w działaniach związanych z konkursami;
  • Pełnienie roli Sekretarza Komisji Oceny Projektów (KOP);
  • Współpraca z ekspertami zaangażowanymi w procesy oceny wniosków o dofinansowanie projektów;
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych;
  • Przygotowanie informacji planistyczno-sprawozdawczych dotyczących realizowanych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe, minimum licencjat
  • Doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej, biurowej.
  • Poziom obsługi programów komputerowych - bardzo dobry poziom obsługi MS Office,w szczególności:  Word, Excel, PowerPoint.
  • Inne: umiejętności interpersonalne – komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność, umiejętności współpracy w zespole, szybkie uczenie się, organizacja pracy, efektywność, zaangażowanie, dokładność.

Atutem będzie:

  • Wykształcenie: Wykształcenie wyższe na kierunkach obejmujących: zarządzanie, administracja, nauki społeczne.
  • Znajomość zagadnień z zakresu: aktów prawnych i dokumentów programowych związanych z kontraktowaniem projektów finansowanych ze środków publicznych lub realizacji projektów szkoleniowych/ doradczych lub rozwoju przedsiębiorczości.
  • Inne: otwartość na zdobywanie nowej wiedzy.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
  • regulaminową premię kwartalną
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z karty multisport
  • dostęp do szkoleń specjalistycznych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w administracji publicznej
  • pracę w doskonałej lokalizacji w centrum miasta
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i współpracy w zespole.