kandydatów

Etat Główny Księgowy / Główna Księgowa

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 8099004, z dnia 2023-03-30

Klient portalu Praca.pl

Polska firma transportowa zatrudni

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości
  • rozwiązywanie kłopotów z personelem i płacą, rozliczanie podróży służbowych
  • Przygotowywanie zeznań podatkowych i raportów
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, zakład ubezpieczeń społecznych itp.)
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem warunków formalnych i księgowych
  • Projektowanie polityki podatkowej i księgowej oraz jej realizacja zgodnie z Ustawą o rachunkowości krajowej

Wymagania

  • doświadczenie w obszaru międzynarodowego transportu
  • doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, finansowego i prawa pracy
  • umiejętność zorganizowania robot związanych z księgowością, kontrolą i analizą firmy
  • wiedzy programów księgowych
  • wiedzy języka rosyjskiego

Oferujemy

  • uczciwe wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowej firmie transportowo-logistycznej która jest liderem na rynku
  • możliwości rozwoju i samorealizacji
  • oficjalne zatrudnienie, Pakiet społeczny