kandydatów

Etat Specjalista ds. COMEX

Firma: URSA Polska miejsce pracy: Warszawa

URSA to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów najwyższej klasy materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, usługowym i ogólnym. Wysoki standard naszych produktów jest dla nas równie istotny, co zachowanie równowagi środowiska naturalnego i działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spółka jest obecna w większości Państw europejskich dzięki 13 zakładom produkcyjnym, rozmieszczonym strategicznie na całym kontynencie europejskim. Obecnie URSA jest jednym z największych w Europie producentów wełny mineralnej oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), dwóch uzupełniających się materiałów izolacyjnych, które izolują budynki zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym. URSA jest także częścią Grupy Etex globalnego producenta materiałów budowlanych i pioniera na rynku lekkich konstrukcji.

W oparciu o nasze Wartości Dialog, Otwartość, Poszanowanie oraz Odpowiedzialność i Profesjonalizm widzimy naszych Pracowników jako kluczowy element naszego wspólnego sukcesu.

Zaplanuj swoją karierę z URSĄ!

Specjalista ds. COMEX
Miejsce pracy: Warszawa

Raportowanie: Dyrektor Generalny

Główne zadania i obowiązki:
  • Bieżąca współpraca i kontakt z GM, PH, DT, RDS, KAM, DIY Manager, URSA Air Manager i DH,
  • Przygotowywanie analiz na comiesięczne spotkania regionalne,
  • Doskonalenie procesów praktyk sprzedażowych – współtworzenie efektywnych strategii sprzedażowych, strategii handlowej podejmowania rynku (go-to-market) połączone z wdrażaniem i rozwojem systemów IT(SAP, CRM, BW, QlickView),
  • Ciągłe doskonalenie raportów procesów,
  • Tworzenie i przygotowywanie narzędzi KPI do systemu premiowego działu handlowego,
  • Szkolenia z wykorzystania systemów oraz wniosków z raportów,
  • Lokalne koordynowanie projektów rozwoju oraz wdrożenia systemów informatycznych wspierających sprzedaż,
  • Wizyty u klientów celem praktycznej weryfikacji wprowadzonych raportów w terenie,
  • Prowadzenie i udział w projektach lokalnych i centralnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, zarządzanie lub pokrewne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale analiz, wsparcia sprzedaży,
  • Znajomość systemów SAP, CRM, BW, QlickView),
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Power Point,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie – min. B1,
  • Prawo jazdy kat. B1.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia, kwalifikacji i rozwoju zawodowego.