kandydatów

Etat Młodszy Specjalista w Dziale Zakupów

Firma: KTI Poland S.A. miejsce pracy: Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.
Młodszy Specjalista w Dziale Zakupów
Miejsce pracy: Płock

Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Zakupów z dobrą znajomością języka angielskiego.

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Zakupów w szczególności należeć będzie:

  • Prowadzenie procesów zakupowych
  • Wybór i zatwierdzanie nowych dostawców
  • Uaktualnianie listy dostawców
  • Ocena dostawców od strony wykonawstwa
  • Analiza finansowa otrzymywanych ofert
  • Negocjacje z dostawcami
  • Tworzenie i negocjowanie umów/kontraktów
  • Wprowadzanie umów/zamówień/faktur do systemu JD Edwards
  • Współpraca z Działem Ofertowania oraz innymi działami
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • Poszukiwanie potencjalnych dostawców spełniających wymagania firmy
WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany język techniczny i handlowy)
  • Wykształcenie z zakresu ekonomii, zarządzania lub logistyki
  • Rozwinięta umiejętność obsługi komputera w zakresie Word, Excel, Outlook
  • Mile widziana znajomość / doświadczenie w pracy z systemem JD Edwards EnterpriseOne lub innym systemem klasy ERP
Cechy osobowościowe:
  • Rzetelność, uczciwość, skrupulatność, samodzielność
  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie
OFERUJEMY:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych i dużych projektach wielobranżowych realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku