kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: TOTALBUD S.A. miejsce pracy: Warszawa

O firmie:

Firma Totalbud S.A. od 2003 roku tworzy oraz współuczestniczy w tworzeniu nowych budynków mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych głównie na terenie Warszawy i okolic. Przez lata działalności daliśmy się poznać jako rzetelne, uczciwe i fachowe przedsiębiorstwo dla którego najwyższym priorytetem jest zadowolenie i komfort naszych klientów oraz pracowników.

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie Kierownika Budowy w zakresie nadzoru nad pracami budowlanymi prowadzonymi na danej inwestycji
  • Prowadzenie i koordynowanie robót
  • Odbiory robót zleconym podwykonawcom i ich rozliczanie
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Przeprowadzanie odbiorów częściowych oraz końcowych

Nasze wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (kierunek budownictwo)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office
  • Obsługa AutoCad

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna)
  • Duże możliwości rozwoju
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nauki od doświadczonych pracowników.