kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. gwarancji

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • bonusy finansowe
  • szkolenia produktowe
  • przejrzysty system wynagradzania
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista/ Specjalistka ds. gwarancji

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/047/0323
Twoje zadania:
  • Obsługa krajowych i zagranicznych gwarancji bankowych
  • Opiniowanie niestandardowych treści gwarancji
  • Weryfikacja umów w zakresie gwarancji
  • Realizacja zleceń złożonych przez klientów
  • Wsparcie klientów w zakresie gwarancji
  • Weryfikacja transakcji zgodnie z polityką obowiązującą w banku
  • Współpraca z innymi jednostkami w banku uczestniczącymi w procesie udzielania gwarancji (doradcy, sprzedaż trade finance)
  • Udział w projektach realizowanych w ramach zespołu
Masz to COŚ?
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi transakcji finansowania handlu, w szczególności w obsłudze gwarancji
  • Znajomość transakcji finansowania handlu, znajomość URDG
  • Wiedza w zakresie procesów przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie i pracę z dokumentacją
  • Dbałość o zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta (uważność, umiejętność słuchania, terminowość)
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Zaangażowanie, profesjonalizm oraz samodzielność w działaniu
  • Otwartość na nowe doświadczenia, pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia lub bankowość

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
Dołączając do Departamentu Finansowania Handlu w mBanku otrzymasz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Samodzielne stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. gwarancji
  • Pakiet benefitów składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, oferty premium produktów bankowych mBanku, bezpłatnego dostępu do Linkedin Learning, platformy językowej, dofinansowania do wypoczynku wakacyjnego, świąt
  • Mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • Wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • Nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach programu poleceń
  • Możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w obszarze finansowania handlu i faktoringu